Bytove vône


Prejdi na obsah

Produkty

Aroma difúzer má väčšinou podobu sklenného flakónu s vonnou esenciou, ktorá sa "šplhá" hore po ratanových tyčinkách a rozplýva sa v ovzduší. Použité esencie sú čisté prírodné éterické oleje a zdravotne nezávadné, čoho dôkazom je aj certifikát vydaný IFRA (International Fragrance Association).

Mnohé esencie, záleží na našom výbere, majú dokonca blahodárny vplyv na naše zdravie, zvyšujú koncentráciu, navodzujú pocit pokoja a dobrú náladu. Grapefruit zlepšuje náladu, ruža a čierne korenie podporujú zmyselnosť a vášeň, levanduľa pomáha zahnať strach, mäta a citrónová tráva zmierňujú obavy, bergamont je to pravé pre zahnanie depresie, santalové drevo uvoľňuje stres a pod.
Neviete sa rozhodnúť? Radi Vám pošleme vzorku vône podľa Vášho výberu ZDARMA.

Dlhotrvajúca vôňa je pre difúzery naozaj výstižná charakteristika, nakoľko vonná esencia v difuzore vydrží skutočne veľmi dlho. Pri menšom balení je to 6 mesiacov, pri väčšom balení až 12 mesiacov.

TIPY PRE POUŽITIE AROMA DIFUZÉROV

1 Ideálne umiestnenie
Difúzer môže byť v miestnosti umiestnený v podstate kdekoľvek. Flakóny, ktoré ponúkame sú už sami o sebe jedinečnou a štýlovou ozdobou interiéru. Pre umocnenie vône a silneší účinok odporúčame difuzér umiestniť na miesto, kde sa hýbe vzduch, miesto, okolo ktorého častejšie chodíte, kde sa častejšie otvárajú a zatvárajú dvere, prípadne v blízkosti okna, kde z času na čas vetráte. Pohyb vzduchu podporuje uvoľňovanie vonnej esenciu z tyčiniek a vzduch je intenzívne prevoňaný.

2 Zintenzívnenie vône
Každý aroma difuzér predávame s určitým optimálnym množstvom a dĺžkou tyčiniek. Intenzívnejší účinok a silnejšiu vôňu docielite zvýšením počtu tyčiniek, prípadne ich ich častejším pretáčaním (nasiaknutou stranou nahor).

3 Vlastná varianta aroma difuzéru
Máte doma nádhernu nádobu, ktorá je ako stvorená pre podobu aroma difuzéru? Vytvorte si vlastný a využite možnosť zakúpenia iba ratanových tyčiniek a vonnej esencie. Vytvoríte si tak vlastný štýlový doplnok.

4 Využitie použitých tyčiniek
Použité bambusové tyčinky z aroma difuzéru nezahadzujte. Nasiaknuté vonnou esenciou ešte na dlhý čas prepožičajú svoju vôňu menším uzavretým priestorom, napríklad Vášmu šatníku. Nádherne voňajú aj jednoducho zavesené vo dverách, na svietidlách a pod.

Túžite po jedinečnom výrobku ktorý, Váš domov skrášli, krásne prevoní a OZDRAVÍ?
Potom je kolekcia katalytických lámp Lampair pre Vás to pravé.

Kolekcia Lampair je špeciálnou kolekciou spoločnosti Millefiori Milano.
Pod týmto názvom sa skrýva jedinečný výrobok, ktorý Váš domov nielen skrášli a krásne prevoní,
ale čo je veľmi dôležité a na tomto výrobku najcennejšie je jeho prínos v oblasti zdravia.
Katalytická lampa ako taká bola vynájdená v roku 1820 a používala sa primárne v zdravotníckych zariadeniach na ničenie baktérií, plesní a rôznych iných škodlivín v ovzduší.
Neskôr našla katalytická lampa využitie aj mimo zdravotníckych zariadení.
Potom ako bola do esencie pridaná vonná zložka, sa stal z katalytickej lampy veľmi obľúbený a žiadaný doplnok do bytu. Zdokonalenie tvarov, dizajnové prevedenie, nádherná vôňa a čistý nezávadný vzduch - to je charakteristika dnešných moderných katalytických lámp.
Katalytická lampa pozostáva z 3-och častí: vlastná nádoba, alkoholová esencia a knôt.
Nádoba sa do určitej časti naplní alkoholovou vonnou esenciou a do nej sa vloží knôt.
Obsah alkoholu v esencii je dôležitý, aby mohol prebehnúť proces horenia.
Knôt sa po zapálení rozžhaví na približne 150st. Celzia a po niekoľkých minútach horenia sa nechá tlieť.
Prebehne tzv. katalytická oxidácia, čo je spaľovanie alkoholu a kyslíku.
Katalytické lampy vďaka pohlcovaniu baktérií, filtrácií vzduchu, odstraňovaniu cigaretového pachu,
pachu po varení, pohlcovaniu baktérií domácich zvierat nájdu svoje opodstatnenie a široké využitie vo všetkých oblastiach nášho života.
S katalytickou lampou bude Váš domov nielen krásne prevoňaný, ale aj dokonale čistý!

Vyberte si jednu z 8-mich farieb charakterizovaných nádhernou vôňou, ktorá Vaše auto prevoní počas neuveriteľných 6 mesiacov.

Štýlový dizajn tomuto osviežovaču prepožičal mladý a nadaný taliansky dizajnér Michele Venisti. Kompaktným dizajnom a funkčnosťou vytvoril skutočne štýlový doplnok do Vášho auta.
Osviežovač je vyrobený z eloxovaného hliníka, ktorý mu dodáva pevnosť a elegantný moderný dizajn. Pomocou jednoduchého klipu sa nasadí na ventilátor auta a jeho spustení sa vôňa rovnomerne uvoľňuje do ovzdušia.


Zpäť na obsah | Zpäť na hlavné menu